Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów,ul. Zdrojowa 3/5/7

News Details

Check-in
Check-out
29 October 2020

Zaplanuj Augustów na jesień ! 

Jesień w Augustowie to czas wyjątkowy. Zachwycająca różnorodnością paleta barw co roku zaskakuje sposobem jak mieszają się ciemnozielone odcienie świerków, z żółcieniami, czerwienią i złotem jesiennych liści. Korzystajmy jeszcze ze słonecznych i ciepłych dni oraz zbliżającej się złotej pory roku.

Coraz więcej osób przekonuje się, że warto zobaczyć Augustów jesienią. Jest to czas niezwykły i jakże odmienny od lata. Plaże i molo są niemal puste. Jesień w Augustowie jest spokojna i cicha. To doskonały okres na wyrwanie się choćby na weekend z pędu życia miejskiego, na wyciszenie się i oddanie relaksowi. Spacery po szerokich pomostach nad jeziorem Necko, przesiadywanie na ławeczkach na powietrzu nasyconym olejkami eterycznymi, mają zdrowotną moc i pozwalają każdemu odetchnąć od codziennych stresów. Jesień to także czas dla biegaczy, którzy chętniej biegają po trasach, gdzie latem spaceruje wielu turystów. Tu też można spotkać pasjonatów uprawiania nordic walkingu. Jesienią nad jeziorami jest wyjątkowo pięknie i malowniczo, a sprzyja to licznym spacerującym.

Jesień to także wspaniały czas na wycieczki rowerowe. Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów biegnie tuż obok trasy rowerowej Green Velo. Jadąc ścieżkami wiodącymi przez las, bądź tuż nad brzegiem jeziora  można nacieszyć się widokiem pustej plaży i wyraźnego niebieskiego koloru wody. 

Zaplanuj Augustów na Jesień ! Zaplanuj je u nas ! 

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close